Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

WAŻNE INFORMACJE - SPRAWDŹ !

Wytyczne sanitarne podczas Mouflon Tracks 2021 (o ile będą obowiązywać)! Bardzo prosimy o przeczytanie i stosowanie się do poniższych zasad:

1) BRAK UDZIAŁU KIBICÓW
Impreza odbywa się bez udziału kibiców. Zawodnicy na teren zawodów przybywają bez osób towarzyszących. Tworzenie się skupisk ludzkich na terenie zawodów i wzdłuż tras jest zakazane.

 

2) BIURO ZAWODÓW/ODBIÓR PAKIETÓW
Podczas zawodów nie będzie funkcjonować klasyczne biuro zawodów. Przed wejściem do biura zawodów należy założyć maseczkę oraz zdezynfekować ręce (osoby, które tego nie zrobią nie będą wpuszczane do biura). Przy odbiorze pakietu startowego zawodnik powinien dostarczyć wydrukowane i podpisane oświadczenie dotyczące udziału w zawodach - pobierz

 

3) MIASTECZKO ZAWODÓW
Podczas poruszania się po miasteczku zawodów, w miejscach, w których niemożliwe będzie utrzymanie dystansu społecznego wymagane jest używanie maseczek. 

 

4) BUFETY
Na trasie każdego etapu funkcjonować będzie 1 samoobsługowy punkt odżywczy. Na punkcie rozstawione zostaną butelki z wodą i/lub napojami izotonicznymi. Zawodnicy zobowiązani są do samodzielnego pobierania butelek. Obowiązuje absolutny zakaz wyrzucania butelek w miejscach innych niż do tego wyznaczone.

 

5) STREFA STARTU
W strefie startu mogą przebywać tylko i wyłącznie zawodnicy uczestniczący w danym starcie. W strefie startu istnieje nakaz zachowania dystansu społecznego (min. 1,5 m). Zaleca się również stosowanie maseczek. Start odbędzie się w formule sektorowej z podziałem na kategorie wiekowe.

 

6) STREFA METY
Po zakończeniu rywalizacji zawodnik otrzyma pakiet żywnościowy, w którym znajdować się będzie napój, przekąska oraz po 3 etapie koszulka FINISHER (dla zawodników kończących wszystkie etapy) . Po otrzymaniu pakietu żywnościowego zawodnicy będą proszeni o niezwłoczne opuszczenie strefy mety.

 

7) PUNKT Bike Service/Masaż/Myjka Rowerowa
Podczas korzystania z ww. punktów zawodnicy proszeni są o zakładanie maseczek ochronnych oraz o zdezynfekowanie rąk.

Partner Partner Partner Partner