Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Zalicz kultowe etapówki MTB i odbierz tytuł KING / QUEEN of the Mountain

Mouflon Tracks

Nowa i niespotykana w Polsce formuła imprezy – etapowy wyścig MTB przebiegający w ponad połowie tras po wyselekcjonowanych i dedykowanych „single track’ach”.
...
Wystartuj, dojedź do mety każdej z trzech imprez, a my nagrodzimy Cię wyjątkową nagrodą - jesteś zainteresowany, odezwij się do nas

Beskidy MTB Trophy, data imprezy: 10-13.06.2020

Czternaście lat temu zaproponowaliśmy miłosnikom MTB zupełnie nową jakość: jedna miejscowość, 4 etapy, zminimalizowana logistyka, niepowtarzalne okoliczności przyrody i absolutnie żadnych kompromisów w kwestii tras. Dzięki Trophy wielu ludzi zmieniło swój punkt widzenia na ten sport. Pokazaliśmy wielu zawodnikom z całego świata, co do zaoferowania ma Polska w kwestii MTB. To jest formuła, której trzymamy się do dziś. Będziemy ona przyświecać nam także od 10 do 13 czerwca 2021 w Szczyrku (nowa miejscówka), kiedy to odbędzie się kolejna odsłona naszego wyścigu.  

Sudety MTB Challenge, data imprezy: 27-31.08.2020

Szesnastą edycję imprezy dedykujemy pasjonatom i koneserom kolarstwa górskiego – dla Was przygotowaliśmy dwa warianty przejazdu – „Classic” (etap trwający ok. 4 godzin dziennie) oraz wersja skrócona – „Lite” stanowiąca ok. 65-70% długości i czasu opcji podstawowej. Odpowiednio zaplanowane przejazdy, godziny startu, rozmieszczenie bufetów i punktów medycznych umożliwiają komfortową jazdę na każdym poziomie sportowym. Być może najistotniejszym elementem, z którego Sudety MTB Challenge są rozpoznawalne w kilkudziesięciu krajach świata (od Nowej Zelandii i Australii po Hiszpanię i Francję, od Belgii i Szwajcarii  po RPA i Kanadę) są odpowiedniej jakości trasy, to one są wizytówką imprezy. Każda edycja trzyma godny i rozpoznawalny  poziom, dodatkowo wzbogacany o nowe odcinki. Przyjedź, sprawdź i „rozdziewicz” je pod koniec (26-30.07) lipca.
Partner Partner Partner Partner